21. maja 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 22.05-29.05.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Przyjaciele: Monika, Marian i Bożena

9.30 + Zofia i Józef Pasińscy

Nabożeństwo majowe

11.00 1)+ Irena Wirkus- 7 r. śm.

2)przez wstawiennictwo Świadków Miłosierdzia o Boże błog. w rodzinie oraz pomyślne zdanie egzaminów dla córki

Pon 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 int. z prośbą o deszcz

Wt 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Helena i Tadeusz Nowakowie

Śr 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 dz-błag dla ks. Piotra w dniu 45 r. urodzin

Czw 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Jadwiga, Józef i Wiesław Kiedrowicz

Pt 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Jadwiga Guzinska- 1 r. śm.

Sob 17.30 + Andrzej Drążkowski- r. śm.

18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Łucja Prusaczyk- z okazji dnia matki

Ndz 7.45 + Maria Guenther- 3 r. śm.

9.30 + Zofia Szymańska- int. od uczestników pogrzebu

11.00 + Władysław, Wacława i Waldemar Witaszczyk

Nabożeństwo majowe

07. maja 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 8.05-15.05.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Gertruda- w rocznicę ziemskich urodzin i Jan Skwierawscy

9.30 + Małgorzata i Bernard Peplińscy

11.00 o Boże błog. i opiekę NMP dla Sebastiana, Adama i Hanny oraz całej rodziny

Nabożeństwo majowe

Pon 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 przez wstawiennictwo św. Faustyny za dusze w czyśćcu cierpiące

Wt 17.30 +Ryszard Świeszczak-int. od brata Stanisława

18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Eugeniusz- r. śm., Halina i Stanisław Jurakowie

Śr 18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Wiktor, Klara i Józef Hinz

Czw 8.00 Nabożeństwo majowe

8.30 przez wstawiennictwo Świadków Miłosierdzia o zdrowie i siły dla ks. Piotra oraz wszystkich zaangażowanych w powstawanie Domu Rekolekcyjnego w Orzełku, a także o szczęśliwe zakończenie budowy

Pt 17.30 + Marianna Szubert- 8 r. śm. oraz z rodziny

18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Dagobert, Anna i Jan

Sob 17.30 dz-błag w 85 r. urodzin Jadwigi Krauśnik

18.00 Nabożeństwo majowe

18.30 + Teresa- r. śm., Walerian, Marian i Paweł Kak

Ndz 7.45 w podziękowaniu Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie odebrane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny

Nabożeństwo majowe

9.30 + Zofia i Jan Leszczyńscy oraz o szczęśliwą operację i zdrowie dla Beaty

11.00 przez wstawiennictwo bł. Władysława Bukowińskiego w podziękowaniu za wszelkie odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę NMP dla całej rodziny Niklarz

24. kwietnia 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 24.04-1.05.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Roman – r. śm., Józef i Genowefa

9.30 + Jerzy Wilczek- z okazji ziemskich urodzin i imienin

11.00 + Wanda i Zygmunt- 6. r.śm.

2) przez wstawiennictwo bł. Władysława Bukowińskiego w podziękowaniu za zakończenie kolejnego etapu prac przy budowie Domu Rekolekcyjnego w Orzełku z prośbą o Boże błog. dla wszystkich wspierających to dzieło modlitwą i ofiarą

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (Orzełek)

Pon za parafian i dobrodziejów (poza parafią)

Wt 18.30 + Antonina Stawialska- 12 r. śm.

Śr 18.30 + Edward Grzebielucha- 20 r. śm.

Czw 8.30 + Anna Otto- int. od Zakładu Pogrzebowego

Pt 17.30 dz-błag dla Marty z okazji urodzin

18.30 + Zygmunt Prokop- w dniu ziemskich urodzin oraz z rodziny Prokop i Serowik

Sob 17.30 dz-błag dla Aurelii i Bronisława w 45 r. ślubu

18.30 + rodzice Gertruda i Antoni

Ndz 7.45 + Teresa i Bernard Januszewscy Nabożeństwo majowe

9.30 dz-błag dla rodziny Drewczyńskich

11.00 + Barbara Tułodziecka

 

 

 

 

 

16. kwietnia 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 17.04-24.04.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 6.00 w int. parafian i dobrodziejów

9.30 + Zygmunt i Alfons Peplińscy

11.00 + Jerzy Husarek

Pon 7.45 + Wacław Gruchałła oreaz rodzice Nakielscy i Gruchałłowie

9.30 +Józef Wardin- r. śm.

11.00 dz-błag dla rodziny

Wt 18.30 + rodzice i bracia

Śr 9.00 pogrzeb: + Zofia Szymańska

18.30 + Jadwiga i Edmund Pestka

Czw 18.30 + Adela- r. śm., Feliks i Ewa Ringel

Pt 18.30 + rodzice z obojga stron: Anastazja i Piotr oraz Aniela i Władysław

Sob 17.30 przez wstawiennictwo św. Faustyny za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 + Jerzy Husarek

Ndz 7.45 + Roman – r. śm., Józef i Genowefa

9.30 + Jerzy Wilczek- z okazji ziemskich urodzin i imienin

11.00 + Wanda i Zygmunt- 6. r.śm.

2) przez wstawiennictwo bł. Władysława Bukowińskiego w podziękowaniu za zakończenie kolejnego etapu prac przy budowie Domu Rekolekcyjnego w Orzełku z prośbą o Boże błog. dla wszystkich wspierających to dzieło modlitwą i ofiarą

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (Orzełek)

12. kwietnia 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 10.04-17.04.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Tadeusz Kowalski

9.30 + Dominik, Cecylia, Edmund i Zofia Rudtka oraz Andrzej Ignor

GORZKIE ŻALE

11.00 + Jerzy Husarek- w dniu ziemskich urodzin

Pon przez wstawiennictwo Świadków Miłosierdzia o zdrowie i siły dla ks. Piotra oraz wszystkich zaangażowanych w powstawaniu Domu Rekolekcyjnego w Orzełku, a także o szczęśliwe zakończenie budowy (poza parafią)

Wt 18.30 + Eugeniusz Kostkowski- 3 r. śm.

Śr 18.30 + Teresa, Leon i Grzegorz Bukała, Osfaldo oraz z rodziny

Czw 18.30 dz-błag dla ks. Proboszcza Piotra w dniu pamiątki ustanowienia sakramentu kapłaństwa- int. od Rady Parafialnej

Pt 18.30 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Sob 20.00 + Halina i Leon Kujawscy oraz Jan Wrycz Rekowski

Ndz 6.00 w int. parafian i dobrodziejów

9.30 + Zygmunt i Alfons Peplińscy

11.00 + Jerzy Husarek

03. kwietnia 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 3.04-10.04.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Zdzisława Jaros- z okazji ziemskich urodzin, Halina i Stanisław Mrozewscy, Jadwiga Pastwa oraz o zdrowie dla Mirosławy oraz o zdrowie dla Mirosławy

9.30 dz-błag dla Marii z okazji 83 r. urodzin

Gorzkie Żale

11.00 + Ryszard i Adam Nowiccy oraz dziadkowie z obojga stron

Pon 17.30 + Edyta Janikowska- 2 r. śm.

18.30 przez wstawiennictwo św. Rity dz-błag dla Alicji w 60 r. urodzin

Wt 17.30 + Ryszard Świeszczak

18.30 + Krystyna Zakrzewska- int. od męża z rodziną

Śr 18.30 + Jan, Marta i Irena Sikora oraz Józef i Jerzy Wilczek

Czw 8.30 o zdrowie i Boże błog. dla członkiń Róży Różańcowej pw. św. Jadwigi

Pt 18.00 Droga Krzyżowa

18.30 + Danuta Krajewska- int. od byłej uczennicy Moniki Łaski

Sob 17.45 + Edmund Landowski oraz z rodziny Landowskich i Bzowskich

18.30 + Walerian- w dniu ziemskich urodzin, Teresa, Marian i Paweł Kak

Ndz 7.45 + Tadeusz Kowalski

9.30 + Dominik, Cecylia, Edmund i Zofia Rudtka oraz Andrzej Ignor

Gorzkie Żale

11.00 + Jerzy Husarek- w dniu ziemskich urodzin

26. marca 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 27.03-3.04.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Helena i Jan Drążkowscy, bracia oraz z rodziny

9.30 + Jan Beger, rodzice Gertruda i Leonard oraz rodzeństwo

Gorzkie Żale

11.00 + Julian, Łucja i Jerzy Husarek

Pon 16.30 + Jerzy Hermanowicz

17.30 + Jan Szupiński oraz o zdrowie i Boże błog. w rodzinie

Wt 9.30 o ulgę w cierpieniu i łaskę dobrej śmierci dla Tadeusza

17.30 o zdrowie i Boże błog. dla członkiń Róży Różańcowej pw. św. Katarzyny

Śr 9.30 przez wstawiennictwo św. Faustyny za dusze w czyśćcu cierpiące

17.30 + Małgorzata, Leon, Jan i Robert Skorowscy

Czw 8.30 + Ryszard Świeszczak- int. od Zakładu Pogrzebowego

Pt 17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Anna Otto- int. od uczestników pogrzebu

Sob 16.30 + Melania i Tadeusz oraz Wiktoria Mruk

17.30 + Józef – r. śm. i Zofia Pasińscy

Ndz 7.45 + Zdzisława Jaros- z okazji ziemskich urodzin, Halina i Stanisław Mrozewscy, Jadwiga Pastwa oraz o zdrowie dla Mirosławy oraz o zdrowie dla Mirosławy

9.30 dz-błag dla Marii z okazji 83 r. urodzin

Gorzkie Żale

11.00 + Ryszard i Adam Nowiccy oraz dziadkowie z obojga stron

 

 

20. marca 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 20.03-27.03.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Genowefa i Józef- r. śm. oraz Roman

9.30 + Jan, Roman, Stefania i Bernard Stoltmann oraz z rodziny

Gorzkie Żale

11.00 + Marta i Franciszek Lemańczyk, Józef Stosik oraz brat Kazimierz

Pon za parafian i dobrodziejów

Wt 17.30 + Karolina Rabenda

Śr 17.30 o światło Ducha Świętego na dobry wybór szkoły i dalszej drogi życia dla syna Łukasza

Czw 8.30 + Zofia- 2 r. śm. i Jan Leszczyńscy

Pt 16.15 dz-błag w 85 r. urodzin Ireny

17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Franciszek- 4 r. śm.

Sob 16.30 + Czesław Pepliński- int. od Zakładu Pogrzebowego

17.30 + Czesław- r. śm., Anna, Klemens i Roman Żywiccy

Ndz 7.45 + Helena i Jan Drążkowscy, bracia oraz z rodziny

9.30 + Jan Beger, rodzice Gertruda i Leonard oraz rodzeństwo

Gorzkie Żale

11.00 + Julian, Łucja i Jerzy Husarek

13. marca 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 13.03-20.03.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Teresa- 1 r. śm. i Bernard Januszewscy

9.30 +Stanisław, Franciszka, Stefania, Rozalia, Ryszard i Zdzisław Wiese

Gorzkie Żale

11.00 + Łucja, Alfons i Henryk Pestka

Pon za parafian i dobrodziejów

Wt 16.30 + Agnieszka Milke- int. od siostry Marty

17.30 + Stefania i Jan Kujawscy

Śr 17.30 + Robert Skorowski- z okazji ziemskich urodzin oraz Kazimiera i Jan Kartasińscy

Czw 8.30 + Konrad

Pt 17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Ryszard Świeszczak- int. od uczestników pogrzebu

Sob 16.30 + Zofia i Antoni oraz Józef i Jan Łukowicz

17.30 + Walerian- r. śm., Teresa, Marian i Paweł Kak

Ndz 7.45 + Genowefa i Józef- r. śm. oraz Roman

9.30 + Jan, Roman, Stefania i Bernard Stoltmann oraz z rodziny

Gorzkie Żale

11.00 + Marta i Franciszek Lemańczyk, Józef Stosik oraz brat Kazimierz

27. lutego 2022 · Możliwość komentowania Intencje mszalne i nabożeństwa 27.02-6.03.2022 r. została wyłączona · Kategorie:Intencje

Ndz 7.45 + Jan- w dniu ziemskich urodzin i Helena oraz bracia Adam i Łukasz Drążkowscy

9.30 + rodzice Irena i Stanisław- r. śm.

11.00 + Janina i Sylwester Niklarz

13.00-15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Pon 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

16.30 dz-błag dla całej rodziny

17.30 w pewnej int.

Wt 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.30 + Helena i Tadeusz Nowakowie

18.00 + Łucja Prusaczyk- z okazji ziemskich urodzin

Śr 9.30 + Helena i Tadeusz Drewczyńscy, Józef Kotliński oraz ++ z obojga stron

17.30 w int. misji i misjonarzy

Czw 8.30 + Piotr Piątkowski

Pt  17.00 Droga Krzyżowa

17.30 + Maria i Bolesław Guzińscy oraz Maria Schwemin

Sob 16.30 + Ryszard Siniło- 4 r. śm., Edward oraz Kazimierz Bigos

17.30 + Bogumiła Michałowska- w dniu ziemskich urodzin i z rodziny

Ndz 7.45 + Franciszek Otto- w dniu ziemskich urodzin

9.30 + Aldona Pokrywka- r. śm.

Gorzkie Żale

11.00 + Bożena Kanikowska- 4 r. śm.