Chorwacja (10 dni)

Zamość - Lwów - Sandomierz (program)

Praga – program pielgrzymki do Pragi w dniach 5-8 sierpnia 2019 r.

Pielgrzymka

STOCZEK KLASZTORNY- ŚWIĘTA LIPKA – TROKI

WILNO

DZIEŃ 1

Wyjazd z Ogorzelin o godz. 5.00, przejazd do Stoczka Klasztornego – zwiedzanie kompleksu klasztornego, w którym więziony był Prymas Tysiąclecia –Czcigodny Sługa Boży, Stefan Kardynał Wyszyński; następnie na trasie Święta Lipka – nawiedzenie tamtejszego sanktuarium maryjnego, w miarę możliwości posłuchanie koncertu organowego; przejazd na obiadokolację i nocleg w Wilnie.

 DZIEŃ 2

Zwiedzanie Wilna: Kościół św. św. Piotra i Pawła – zwany „perłą wileńskiego baroku”, czas wolny, domek św. Faustyny, cmentarz na Rossie; obiadokolacja i nocleg w Wilnie.

DZIEŃ 3

Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Wilna – przewodnikiem lokalnym – w programie: sanktuarium Ostrobramskie, cerkiew św. Trójcy, cerkiew św. Ducha, ratusz, katedra św. Stanisława; wieża TV. Czas wolny na osobiste odkrywanie miasta lub na degustację specjałów litewskich; obiadokolacja i nocleg za Wilnem (agroturystyka).

 DZIEŃ 4

Śniadanie, przejazd do Trok Kościół Matki Bożej Trockiej. ( w tym roku 300- lecie koronacji obrazu), Trocki Park Narodowy nad jez. Gawle – zamek XIV-XV w. i rej statkiem oraz degustacja kibinów – lokalnego specjału). Następnie wyjazd w drogę powrotną do Ogorzelin; Planowany przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

Termin: 6.08.-9.08.2018

Cena:730 zł (min. 45 osób)

Świadczenia:

– 3 noclegi: 2 w hotelu w Wilnie – pokoje 2,3 osobowe z łazienkami; 1 w agroturystyce za Wilnem – pokoje 2- 4 os. z łazienkami;

– wyżywienie typu HB – 3 śniadania, 3 obiadokolacje,

– ubezpieczenie

– przewodnik lokalny na Litwie (4 dni),

-wszystkie bilety wstępu