06. lipca 2021 · Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 4 lipca 2021 została wyłączona · Kategorie:Intencje, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu.

2. W środę na Mszę św. a potem na nowennę i spotkanie zapraszam Żywy Różaniec. Po wielu miesiącach przerwy i obostrzeń sanitarnych powracamy do naszego rytmu. Tego dnia kolekta na misje święte.

3. Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Szkaplerznej odbędzie się w Zamartem 16 lipca o godz. 12.00. Z naszego kościoła parafialnego o godz. 10.00, po dwuletniej przerwie wyruszy piesza pielgrzymka. Osoby, które chciałyby wracać busem proszę, by to zgłosiły. Kandydaci do bierzmowania jeden raz w cyklu przygotowania do tego sakramentu, a więc w tym lub przyszłym roku mają obowiązek uczestniczenia w pielgrzymce.

4. Za twa tygodnie w niedzielę 18 lipca po Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się uroczyste poświęcenie nowego dachu, wieży i elewacji naszego kościoła. Zapraszam kochanych parafian i gości do wspólnego przeżycia tej historycznej chwili. Po ludzku to rzecz niemożliwa, by w niespełna 7 miesięcy dokonać takiego remontu. Dzięki Bożej Opatrzności i ludziom o wielkim sercu, których cechuje głęboka wiara, nie ma rzeczy niemożliwych. Nich Bóg nam to policzy, gdy będzie nas sądził.

5. Za ofiary złożone tydzień temu do puszki na ubezpieczenie naszego kościoła i całego mienia parafialnego (987,31 zł), za wszelkie ofiary przeznaczone na potrzeby parafii i Domu Rekolekcyjnego w Orzełku, za bezinteresowną pomoc w pracach porządkowych wokół kościoła (nowe trawniki) i plebanii, składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień kolekta inwestycyjno- gospodarcza przeznaczona na spłatę elewacji naszej świątyni. Polecam ją waszej ofiarności.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.

7. Intencje mszalne.

Intencje mszalne

4.07-11.07.2021 r.

Ndz 7.45 + Wiesław Kubat

9.30 + ojciec Antoni

11.00 + Zofia i Józef Pasińscy oraz z rodziny

Pon 18.30 + Halina, Marian, Czesław i Eugeniusz Kostkowscy

Wt 17.30 + Albin Narloch- int. od uczestników pogrzebu

18.30 + Jan Leszczyński i rodzice z obojga stron

Śr 18.30 + Zofia Orłowska- int. od Róży Różańcowej pw. św. Jadwigi

Czw 18.30 + Anna i Józef Behrendt oraz Teofila i Jan Jeżewscy

Pt 18.30 + Melania Mruk- int. od Róży Różańcowej pw. św. Jadwigi

Sob 14.30 ślub: Bartosz i Julia Drewczyńscy

18.30 + Marian- r. śm., Teresa, Walerian i Paweł Kak

Ndz 7.45 + Teresa Januszewska- int. od Zakładu Pogrzebowego

9.30 + Piotr Drewek

11.00 + Wacława- r. śm., Władysław i Waldemar Witaszczyk

Komentowanie zostało zamknięte.