1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. Niech udział w tajemnicy paschalnej Jezusa Chrystusa, celebrowanej w Eucharystii, umacnia naszą miłość do Zmartwychwstałego Pana i pomaga zachowywać Jego słowa w codziennym życiu.
2. Jutro, w poniedziałek, początek Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni będziemy prosili o obfite plony, błogosławieństwo Boże i szacunek dla pracujących na roli, a także o to, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.
3. W środę przypada wspomnienie NMP z Fatimy. Znajdźmy czas na wspólną modlitwę przez wstawiennictwo naszej Pani i Matki Maryi.
4. W czwartek obchodzić będziemy święto św. Macieja, Apostoła. Na nabożeństwo majowe, a potem na Mszę św. i spotkanie zapraszam starszą grupę kandydatów do bierzmowania.
5. W piątek 15 maja rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
6. W sobotę, 16 maja, przypada święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
7. W przyszłą niedzielę 17 maja obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
8. Za dzisiejszą kolektę gospodarczo- inwestycyjną, za ofiary indywidualne przeznaczone na potrzeby naszej parafii, a także na powstający Dom Rekolekcyjny w Orzełku, za wszelką życzliwość i zrozumienie, składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień zbiórka do puszek przeznaczona na ubezpieczenie naszej zabytkowej świątyni i całego mienia parafialnego, które zbiorowo wyceniono na sumę 2550 zł.
9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
* Maksymilian Kowalski, kawaler z Melanówka i Marta Kostrzewska, panna z Konarzyn, zap. II.
10. Intencje mszalne.