10. grudnia 2018 · Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 9 grudnia 2018 została wyłączona · Kategorie:Bez kategorii

1. Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu Adwentu.

2. Msze Święte roratne sprawowane są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w soboty o 16.30. Zapraszam do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach.

3. Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone do puszek ofiary jako wyraz naszej łączności z Kościołem na Wschodzie.

4. W tym tygodniu w czwartek przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Zapraszam do modlitwy w intencji Ojczyzny podczas Mszy św. roratniej.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom niech Matka Boża- główna Patronka Adwentu- wyprosi obfite błogosławieństwo i łaski.

6. Za dzisiejszą kolektę gospodarczo- inwestycyjną przeznaczoną na kapitalny remont naszych organów, za wszelkie ofiary indywidualne składane na potrzeby parafii i Centrum Rekolekcyjnego w Orzełku, a także za dary stołu oraz za bezinteresownie wykonane prace, składam serdeczne Bóg zapłać. Od trzeciego tygodnia adwentu, wychodząc z kościoła, będzie można nabyć poświęcone sianko pod obrus wigilijny. Dzieci z kółka misyjnego będą zbierały wolne datki na potrzeby misji. Natomiast do skrzynki nowennowej proszę, by składać ofiary na dekorację adwentową i świąteczną. Dziękuję tym, którzy włączają się w przygotowanie upominków i słodyczy dla dzieci uczestniczących w roratach.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są jeszcze małe świece Caritas oraz poświęcony opłatek wigilijny.

8. Intencje mszalne

Komentowanie zostało zamknięte.