04. lutego 2018 · Możliwość komentowania OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 04.02.2018 została wyłączona · Kategorie:Bez kategorii

1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 11.00. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

3. Odwiedziny chorych w sobotę 10 lutego od godz. 9.00.

4. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.

5. Ks. Proboszcz wszystkich was pozdrawia oraz zapewnia o pamięci modlitewnej za parafian i dobrodziejów.

6. Za wszelkie ofiary na potrzeby parafii, zwłaszcza te na spłatę ogrzewania kościoła, za bezinteresownie wykonane prace w parafii oraz w Orzełku, w imieniu ks. Proboszcza, składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również tym, którzy jeszcze włączają się w akcję „ parafia parafii.” Za tydzień kolekta gospodarczo- inwestycyjna. Polecam ją waszej ofiarności.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Intencje mszalne.

Komentowanie zostało zamknięte.